Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Водіям та перевізникам » Перелік автомобільних доріг Закарпатської області

Перелік автомобільних доріг Закарпатської області

ПЕРЕЛІК АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА БАЛАНСІ СЛУЖБИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На балансі та експлуатаційному утриманні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області знаходиться 981 км автомобільних доріг загального користування державного значення. Зокрема:

  • міжнародних – 363.6 км;
  • національних – 295.2 км;
  • регіональних – 86.9 км;
  • територіальних – 235.3 км.

Загалом дороги, які підпорядковані Службі відновлення в Закарпатській області, розпізнати просто: у назві (індексі)  вони мають одну літеру: М (місцеві) або Н (національні), або Р (регіональні), або Т (територіальні) і дві або чотири цифри ( наприклад М-О6, М-24, Р-53, Т-07-18).

Якщо ви бачите, що така дорога потребує ремонту, або ж стали свідком  неможливості проїзду таким шляхом з різних причин, радимо звертатися до диспетчера за номером телефону

+380674006080, або ж за електронною адресою  des.zk@restoration.gov.ua

Дорогами з індексом С (районні) чи О (обласні) і шістьма цифрами (О100202, О100204)  опікується Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області.

Якщо ж ви рухаєтеся вулицею у межах міста, то, ймовірно, ви рухаєтеся дорогами комунального значення. За стан цих шляхів відповідають міські комунальні служби або ж територіальні громади.