У рамках реалізації Програми транскордонного співробітництва Європейський інструмент сусідства (ЄІС) «Interreg VI-A NEXT Угорщина — Словаччина — Румунія — Україна 2021-2027» було підписано Грантову угоду. Її підписанти: Міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини, що виступає Органом управління, та Управління доріг Пряшівського самоврядного краю, що виступає Головним Партнером.
Вночі та вранці 11 квітня у Закарпатській області сніжило. Сніг, а в долині - мокрий сніг, пройшли територією регіону. Проїзд дорогами державного значення у Закарпатській області було забезпечено силами 11 одиниць спецтехніки. Стан покриття - мокре. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами відбувалася на на трасі М-06 Київ - Чоп, особлива увага приділялася ділянкам Абранського та Латірського перевалів. Техніка працювала по Н-09 Мукачево - Рахів - Івано-Франківськ - Львів, район Рахова та Ясіня, на Р-21 Долина - Хуст у районі Торуня. А на Ужоцькому перевалі машини розчищали дорогу від снігу та обробляли ПОМом покриття по Н-13 Львів - Самбір - Ужгород.
Будівництво мосту через річку Тиса та відкриття пунктів пропуску з Румунією стали одними з ключових питань двосторонньої зустрічі з румунською стороною, в якій взяли участь керівники Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області. У Чернівцях відбулася двостороння зустріч щодо співпраці та розвитку прикордонної інфраструктури з Румунією за участі посадовців: заступника Міністра розвитку громад та територій України Сергія Деркача, Державного секретаря Міністерства транспорту та інфраструктури Румунії Іонела Скріоштеяну, заступника Голови Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури Романа Коменданта. Участь у ній взяли також голови Чернівецької та Закарпатської ОДА, а також керівники Служб відновлення у Чернівецькій, Закарпатській та Одеській областях.
Протягом останньої доби на дорогах державного значення у Закарпатській області працювало 12 одиниць спецтехніки. Вночі синоптики фіксували мінусові температури та місцями опади у вигляді снігу, здебільшого у гірських районах області, тож чергові машини оперативно вийшли на дороги.
У рамках реалізації проекту “Підтримка ЄС України:посилення інтегрованого управління кордонами та шляхів солідарності” вітаємо на Закарпатті наших партнерів з Представництва Європейського Союзу та Міжнародної організації з міграції, а також Міжнародного центру розвитку міграційної політики.
Відповідно до Антикорупційної програми Служби відновлення, затвердженої наказом від 04.09.2023 № 90, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області прагне співпрацювати з діловими партнерами, які здійснюють свою діяльність законно та етично, взаємодія з якими не несе корупційних ризиків для Служби відновлення.
Антикорупційна програма – це стратегічний документ, який визначатиме процес управління корупційними ризиками у діяльності Служби відновлення, встановлює правила, стандарти і процедури щодо виявлення, протидії та запобігання корупції, виконання якого сприяє формуванню негативного ставлення працівників державних органів та юридичних осіб до корупції.
Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області (далі – Служба відновлення), відповідно до Методології управління корупційними ризиками у діяльності Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, затвердженої наказом Служби відновлення від 04.05.2023 № 40, організовано та проведено публічне обговорення проєкту Антикорупційної програми та Реєстру ризиків Служби відновлення.
ОГОЛОШЕННЯ