Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » РОЗПОЧАТО ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ЗАКАРПАТТІ

РОЗПОЧАТО ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ЗАКАРПАТТІ

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255  від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269  від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України з 21 по 27 травня 2018 року в Україні буде проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху.

В межах проведення тижня безпеки будуть здійснені заходи з покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування:

- проведені перевірки доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху;

- перевірено  наявність попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно на ділянках в місцях концентрації ДТП та ділянках з підвищеною аварійністю;

- приведено до належного санітарного стану зупинок громадського транспорту, автопавільйонів та елементів санітарного облаштування;

- перевірено обладнання місць проведення робіт на відповідність схемам.

Окрему увагу буде приділено перевірці забезпечення безпеки на підходах до залізничних переїздів з урахуванням результатів весняного комісійного огляду 2018 року.